Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Wygodne mieszkania bez barier architektonicznych

Napęd do drzwi PortaMatic firmy Hörmann powstał przede wszystkim po to, aby zwiększyć komfort życia między innymi osób niepełnosprawnych fizycznie i w podeszłym wieku. Wbudowany nadajnik lub sterownik umożliwia w pełni zautomatyzowane otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych do pomieszczeń mieszkalnych oraz drzwi stalowych wewnętrznych.

Napęd do drzwi wewnętrznych PortaMatic sprawdza się nie tylko w budynkach prywatnych, ale także obiektach użyteczności publicznej. Produkt oferuje wiele różnorodnych funkcji i możliwości ustawień, a przy tym jest energooszczędny, dzięki czemu chronią Państwo środowisko. Niewątpliwą zaletą napędu PortaMatic jest także jego ogromna przewaga cenowa nad porównywalnymi produktami.

Jako jedyny napęd do drzwi PortaMatic został poddany badaniom przez niemiecką spółkę zajmującą się zagadnieniami gerontechnologii (GGT) i otrzymał bardzo dobrą ocenę. Oznacza to, że napęd spełnia oczekiwania generacji 50+ dotyczące komfortu użytkowania, jakości i estetyki wykonania.

Do pobrania

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych
Pobierz prospekt PDF

BeSecur SmartHome
Pobierz prospekt PDF

Filmy