Napędy do bram wjazdowych Hormann

Komfort, który zachwyca i bezpieczeństwo, które przekonuje

Napędy do bram wjazdowych Hörmann to zdalnie sterowane, bezpieczne, niezawodne, wytrzymałe i certyfikowane rozwiązania technologiczne, które w znacznym stopniu podnoszą komfort użytkowania bramy. Dzięki zastosowaniu funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wjazdowa porusza się delikatnie i płynnie, co zwiększa żywotność zarówno napędu jak i jej samej. Funkcja rozpoznawania przeszkód w znacznym stopniu podnosi poczucie bezpieczeństwa, chroniąc zarówno ludzi, jak i przedmioty.

Napędy do bram wjazdowych są niezwykle praktyczne. Dzięki automatycznej funkcji domykania, brama może automatycznie zamknąć się, po sprecyzowanym przez użytkownika czasie (wymagana fotokomórka). Napędy Hörmann posiadają także funkcję częściowego otwierania bramy tylko dla przejścia osób.

Reprezentacyjny RotaMatic i niezwykle uniwersalny VersaMatic to napędy do bram skrzydłowych dostępne opcjonalnie także z praktycznym akumulatorem lub panelem solarnym. W ofercie firmy Hörmann znajdziecie Państwo również serie napędów LineaMatic dedykowanych do bram przesuwnych.

Do pobrania

Napędy do bram garażowych i wjazdowych
Pobierz prospekt PDF

BiSecur SmartHome
Pobierz prospekt PDF

Produkty kompatybilne z magistralą HCP
Pobierz prospekt PDF

Filmy