Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych Hormann

PortaMatic to bezdotykowy system otwierania drzwi wewnętrznych

Wygodne pomieszczenia użytkowe i mieszkalne bez barier architektonicznych

Napęd do drzwi PortaMatic firmy Hörmann powstał przede wszystkim po to, aby zwiększyć komfort życia między innymi osób niepełnosprawnych fizycznie i w podeszłym wieku. Wbudowany nadajnik lub sterownik umożliwia w pełni zautomatyzowane otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych do pomieszczeń mieszkalnych oraz drzwi stalowych wewnętrznych.

Napęd do drzwi wewnętrznych PortaMatic jest doskonałym rozwiązaniem dla placówek medycznych i obiektów użyteczności publicznej w których praca może wiązać się z ryzykiem zachorowań na choroby zakaźne, powodowane np. korzystaniem z tych samych drzwi do pomieszczeń sanitarnych, czy powszechnie użytkowanych ciągów komunikacyjnych. Napęd w połączeniu z bezdotykowym sterownikiem ( fotokomórka wykrywa ruch) skutecznie eliminuje ryzyko przenoszenia zarazków i bakterii – zwiększając tym samym poczucie bezpieczeństwa i komfort Użytkowników pomieszczeń.

Jako jedyny napęd do drzwi PortaMatic został poddany badaniom przez niemiecką spółkę zajmującą się zagadnieniami gerontechnologii (GGT) i otrzymał bardzo dobrą ocenę. Oznacza to, że napęd spełnia oczekiwania generacji 50+ dotyczące komfortu użytkowania, jakości i estetyki wykonania.

Do pobrania

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych
Pobierz prospekt PDF

BeSecur SmartHome
Pobierz prospekt PDF

Produkty kompatybilne z homee
Pobierz prospekt PDF

Filmy