Czy wiesz że, zewnętrzne drzwi aluminiowe ThermoComfort prawie nie wymagają pielęgnacji; są odporne na korozję i warunki atmosferyczne ? Warto dodać, że odznaczają się wysoką izolacyjnością cieplną oraz akustyczną. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań drzwi wejściowych koniecznie przyjrzyj się promocyjnym drzwiom ThermoComfort. Do grudnia 2021 r. możesz je kupić w atrakcyjnej cenie. 

Warunki atmosferyczne

Aluminiowe ThermoComfort warto wziąć pod uwagę, kiedy drzwi mają być narażone na niesprzyjające warunki atmosferyczne np. duże nasłonecznienie bądź dużą wilgotność. Nie występuje tu efekt bimetaliczny, drzwi są odporne na wilgoć – pozostają stabilne bez względu na warunki pogodowe.

Gdy potrzebna jest mocna płyta

Jak już wspomniano uprzednio, drzwi aluminiowe są bardzo wytrzymałe. Nie są podatne na odkształcenia czy wypaczenia. Ze względu na zaawansowaną technologię produkcji stosowaną współcześnie są wysoce termoizolacyjne oraz dźwiękoszczelne. Reasumując: są trwałe, stabilne i dobrze zabezpieczają  przed otoczeniem zewnętrznym.

Łatwa pielęgnacja

Drzwi z aluminium są wytrzymałe i funkcjonalne. Inaczej niż drzwi drewniane nie wymagają ponownego malowania, a do ich czyszczenia wystarczy szmatka z wodą. Wybór wzorów i kolorów pozwala Klientowi na stworzenie drzwi jakich potrzebuje.

Ilustracja: Hörmann KG".

 

Specyfikacja drzwi promocyjnych ThermoComfort:

– Aluminiowa płyta drzwiowa o grubości 73 mm
– Posiadają wysokie właściwości izolacyjne – współczynnik przenikania ciepła UD nawet 1,0 W/(m²·K) w zależności od modelu i wielkości,

– Wyposażone zostały w zamek H5 hakowo-ryglowy z 5 punktowym ryglowaniem, wkładką patentową i rozetą zewnętrzną,
– Od wew. są wykonane w matowym kolorze białym RAL 9016
– Możesz wybrać spośród 5 wzorów w 4 kolorach promocyjnych bez dopłaty – od pełnej płyty po drzwi z przeszkleniami

– Masz możliwość dokupienia elementów bocznych i naświetli górnych
– Na zakup naszych drzwi zewnętrznych uzyskać można dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Szczegółowe zasady programu znajdują się na stronie 
www.czystepowietrze.gov.pl
Drzwi wykonywane są na wymiar bez dopłaty. Maksymalny wymiar zewnętrzny ramy wynosi 1150 x 2250 mm

Oczywiście aby drzwi zewnętrzne dobrze spełniały swoją rolę muszą być prawidłowo zamontowane. Najlepiej powierzyć tą czynność wykwalifikowanej ekipie monterów. Kupując w Salonach NEWA korzystasz z autoryzowanego montażu zakupionych produktów.