Potrzebujesz dużo wolnego miejsca pod stropem swojego garażu? A może Twój garaż ma skośny dach lub brak mu nadproża? Warto abyś zwrócił uwagę na
boczną bramę HST42 marki Hörmann. To właśnie ona jest przeznaczona do tzw. trudnych sytuacji montażowych wymagających Klientów.

Elegancka boczna brama segmentowa

Dzięki różnorodności powierzchni, kolorów, elementów dekoracyjnych możesz optymalnie dopasować swoją boczną bramę do stylu architektonicznego domu. Do wyboru masz 7 wzorów – klasyczne kasetony, eleganckie przetłoczenia L lub M lub ekskluzywne wzory z niepowtarzalnymi przeszkleniami i aplikacjami ze stali nierdzewnej.

Niezawodny mechanizm zabezpieczający bocznej bramy HST

Działa skutecznie podczas otwierania i zamykania bramy. Brama w przypadku napotkania przeszkody w obszarze prowadnicy ściennej podczas otwierania lub zamykania natychmiast się zatrzymuje. Gwarantuje Ci wysokie bezpieczeństwo i ochronę pojazdu. Brama HST podczas zamykania automatycznie się rygluje w szynie napędu.  Opatentowane ryglowanie działa mechanicznie. W rezultacie – w przeciwieństwie do konkurencyjnych napędów – jest skuteczne także w razie awarii zasilania.

Boczna brama segmentowa Hörmann

Boczna brama segmentowa HST otwierana na bok z wolną przestrzenią pod sufitem

Czego jeszcze nie wiesz o bocznej bramie segmentowej?

Brama HST dzięki możliwości częściowego otwarcia (posiada funkcję drzwi przejściowych) ułatwi Ci dostęp do garażu. Bez względu na to czy otwierasz ją ręcznie czy za pomocą napędu, możesz otworzyć ją tylko częściowo. Na przykład aby wyprowadzić  rower.

Zapraszamy do naszych Salonów w Jaworznie, Będzinie, Tychach i Katowicach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Opracują projekty. Zaopatrzą w aktualne katalogi.