Firma Hörmann wprowadza do swego asortymentu domki ogrodowe i stojaki na drewno.
Dzięki zróżnicowanej kubaturze, kształtom i kolorom powierzchni konstrukcje te cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów szukających tego typu rozwiązań do przydomowego ogrodu czy działki.  Część Klientów potrafi zrobić z nich nawet mały pawilonik handlowy. Gwarancja na domki ogrodowe Hörmann to 25 lat. 

Domki i stojaki są niepalne i nie podlegają wypaczeniom. Ocynkowana ogniowo blacha stalowa sprawia, że nie wymagają częstej konserwacji, a także są odporne na działanie warunków atmosferycznych i nie pokrywają się pleśnią. Stal użyta do ich produkcji składa się w 25% z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Stabilna konstrukcja

Dobrą stabilność domków ogrodowych zapewnia stalowa konstrukcja ramowa i grubszy materiał niż inne zwykle dostępne na rynku (do 1,5 mm). Wszystkie śruby i zawiasy są ocynkowane, co chroni je przed utlenianiem. Domki Berry są standardowo wyposażone w niezawodne zamki drzwiowe i wysokiej jakości zawiasy. W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów (np. rowerów elektrycznych) można wyposażyć drzwi w zamek z wkładką patentową.

Domek może być pomalowany na dowolny kolor z palety RAL

Domek ogrodowy Hörmann jest świetnym miejscem na przechowywanie rowerów, kosiarki lub innych akcesoriów ogrodowych

Odporność na warunki atmosferyczne

Przy zamkniętych drzwiach i zakotwieniu w fundamencie domki ogrodowe firmy Hörmann wytrzymują obciążenie wiatrem wiejącym z prędkością nawet do 150 km/h i obciążenie śniegiem wynoszące 150 kg/m²

Kolorystyka i akcesoria

Domki ogrodowe oferowane w trzech wymiarach zapewniają dostateczną powierzchnię na przechowywanie różnych przedmiotów. Od narzędzi ogrodniczych po rowery – na wszystko znajdzie się miejsce. Duży wybór akcesoriów, takich jak półki, składane stoliki czy uchwyty na rowery ułatwia porządkowanie przestrzeni. Można je zamówić w 9 kolorach standardowych: od białego aluminium poprzez zielony, aż po antracytowy. 

 

 

Stojak na drewno Hörmann

Stojaki na drewno Hörmann

Stojak oferuje możliwość układania drewna w dwóch rzędach.. Uzyskujemy miejsce na maksymalnie 3 metry przestrzenne drewna ułożonego lub 5 metrów przestrzennych nasypowych . Klient ma możliwość dopasowanego dostawienia stojaka do domku ogrodowego „Berry” . Stalowa konstrukcja ramowa i gruby ognioodporny materiał gwarantują użytkowanie tej konstrukcji na lata.