Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoSafe są na rynku od kilku lat. Korzystają z nich architekci, polecają developerzy. Ich konstrukcja zapewnia doskonałą izolację termiczną i wysokie bezpieczeństwo domu. Gwarantują to skrzydło o grubości 73 mm oraz standardowy pięciopunktowy zamek antywłamaniowy. To drzwi do zadań specjalnych – pozostawiają ciepło w domu, natomiast hałas i włamywaczy na zewnątrz. Jesienną nowością w asortymencie ThermoSafe jest pięć nowych dekorów z ramą drzwiową w kolorze głębokiej czerni i uchwytami zewnętrznymi black. edition.

 

Drzwi ThermoSafe DECORAL

Wzór 860 z powierzchnią Decoral „Attic Wood szary”

ThermoSafe DECORAL 

Nowa gama kolorów ThermoSafe składa się z pięciu dekorów, które możesz zastosować do kilkunastu wzorów drzwi
z przeszkleniem lub bez.
Do wyboru masz:
– „Jasny cement”
– Zardzewiałą Patynę – Rust Platinum
– „Dziki Dąb” – Wild Oak
– „Attic Wood” – Barn Wood
– „Attic Wood szary” – Barn Wood Grey

Wzory są nanoszone na malowaną proszkowo aluminiową powierzchnię opatentowaną przez markę Hörmann metodą powlekania. Powierzchnia charakteryzuje się trwałością koloru i wiernym odwzorowaniem detalu. Taki wzór wyróżni Twoje drzwi spośród jednolitych wejść sąsiadów.

Rama i pochwyt w kolorze matowej czerni 

Współgrający z dekorami czarny standardowy profil ramy i opcjonalnie dostępne zewnętrzne pochwyty ze stali nierdzewnej w kolorze głębokiej czerni, zapewnią wyjątkowo nowoczesny i industrialny wygląd Twoich drzwi wejściowych. Płyta drzwiowa z niewidocznym profilem skrzydła po stronie zewnętrznej i wewnętrznej spełnia wymagania najbardziej wyszukane wymagania aranżacyjne. 

 

 

Ilustracja: Hörmann KG".

Płyta drzwiowa Decoral w kolorze jasnego cementu

Komfort bezpieczeństwa i obsługi

Otwieranie  drzwi ThermoSafe Decoral jest łatwe i komfortowe dla Właściciela. Odwiedź nasze Salony w Jaworznie, Będzinie , Bielsku, Tychach  lub Katowicach. W zależności od Twoich oczekiwań zaproponujemy konkretne rozwiązania – od standardowego zamka na klucz po inteligentne systemy zabezpieczeń. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej – pobierz katalog