Dla osób, które poszukują drzwi wejściowych – przypominamy – marka Hormann ma obecnie promocję na wysokiej jakości drzwi aluminiowe.
Zewnętrzne drzwi ThermoSafe są już od paru lat klasyką wybieraną przez setki Klientów na całym świecie. Te drzwi to komfort i bezpieczeństwo.

ThermoSafe Hybrid – wyjątkowo sztywne skrzydło drzwi

W tym roku z dumą prezentujemy – ThermoSafe Hybrid – model ze wzmocnioną konstrukcją skrzydła. Dzięki zastosowaniu z zewnętrznej strony blachy ze stali nierdzewnej lakierowanej proszkowo nawet przy dużych wahaniach temperatur skrzydło drzwi pozostaje stabilne. Jest wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych i nie odkształcają się pod wpływem dużych różnic temperatur panujących wewnątrz i na zewnątrz domu.

Ponad 70 wzorów do wyboru i aranżacji spośród drzwi ThermoSafe

Te drzwi doskonale pasują do szerokich reprezentacyjnych wejść komponując się z modną minimalistyczną architekturą. Niektóre wzory pięknie uzupełniają tradycyjne ganki starych domów. Bardzo bogaty wybór wzorów płyty i kolorów, a także naświetli, oraz opcjonalnych uchwytów, zamków i przeszkleń pozwali Ci na indywidualnie zaaranżowanie wejścia do domu.

Eleganckie i bezpieczne jak ThermoSafe…

Profil wewnętrzny skrzydła tworzy razem z ościeżnicą zlicowaną płaszczyznę, co nadaje całej konstrukcji elegancji, lekkości i niepowtarzalnego charakteru. Na straży bezpieczeństwa oprócz opcjonalnego wyposażenia, stoi 5-punktowy listwowy zamek ryglujący oraz trzpień przeciwwyważeniowy po stronie zawiasów. Całość w standardzie uzupełnia bezpieczna wkładka patentowa, odporna na manipulacje. Drzwi oferujemy w standardzie RC4 dla pełnej płyty i RC3 dla drzwi przeszklonych.

Ciepło w standardzie

Swój wysoki współczynnik UD wynoszący nawet ok. 0,87 W/(m²•K) drzwi ThermoSafe zawdzięczają zastosowaniu aluminiowej ramy drzwiowej o grubości 80 mm z przegrodą termiczną. Aluminiowe pełne skrzydło drzwiowe o grubości 73 mm ,wypełnione twardą pianką PU i wyposażone w zakryty aluminiowy profil izolowany termicznie dopełnia całości tej ciepłej konstrukcji.

Przypominamy – trwa promocja na drzwi ThermoSafe marki Hormann !!!

 

Z ponad 70 wzorów drzwi ThermoSafe i ThermoSafe Hybrid mogą korzystać Klienci marki Hormann

Z ponad 70 wzorów drzwi ThermoSafe i ThermoSafe Hybrid mogą korzystać Klienci marki Hormann

 

12 promocyjnych wzorów, 7 kolorów do dyspozycji, oraz wyobraźnia naszych Klientów – tworzą nieszablonowe, komfortowe i bezpieczne wejścia do naszych domów. Przyłącz się do nas ! Po więcej informacji, oraz po indywidualną wycenę zapraszamy do naszych autoryzowanych Salonów Newa Hormann  w Jaworznie, Będzinie, Tychach i Katowicach.