Duragrain to nowe wzory powierzchni bram garażowych, którymi od niedawna mogą się cieszyć Klienci szukający solidnych drzwi garażowych na lata. Aktualnie bramy garażowe stają się ważnym elementem elewacji domów. Inwestorzy szukają bram o nietypowych wzorach i powierzchniach, które pozwalają dopasować je do własnych projektów. Te możliwości oferuje nowa seria bram segmentowych Duragrain. Bazą rozwiązania są cenione za bezpieczeństwo, komfort obsługi i dobrą izolację termiczną bramy LPU 42.

Powierzchnia Duragrain

Na bramach LPU42 dzięki opracowanej przez naszych specjalistów technologi druku tworzymy powierzchnie wiernie imitujące wygląd i charakter różnych szlachetnych materiałów.
Oferujemy wiele unikatowych wzorów bram, które do złudzenia przypominają: beton, zardzewiałą stal, przetarte drewno, bambus i inne najróżniejsze gatunki drewna, jak np. biały dąb czy drewno tekowe.

W sumie do dyspozycji Klienta są 24 rodzaje powierzchni Duragrain. Pozwala to na harmonijne wkomponowanie bramy nawet w bardzo nietypową elewację i zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych gustów jej właściciela. Oznacza to nowe możliwości aranżacji elewacji i całego otoczenia domu.

Trwała i wytrzymała na lata

Bramy z serii Duragrain są nie tylko piękne, ale również trwałe. Ich oryginalna powierzchnia powlekana jest wyjątkowo trwałym lakierem ochronnym, dzięki któremu przez długie lata płaszcz bramy zachowuje naturalny, niezmienny wygląd i kolor. Poza tym powłoka ma doskonałe właściwości zabezpieczające płaszcz przed wszelkimi zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.

Eleganckie detale bram Duragrain

Hormann opcjonalne oferuje także maskownice nadproża i ościeżnic w kolorach dopasowanych do wzoru powierzchni Duragrain. W ofercie posiadamy także drzwi boczne do garażu z przetłoczeniami L i powierzchnią Duragrain. To wszystko pozwoli Ci na zaaranżowanie harmonijnego, spójnego estetycznie otoczenia Twojego domu.
Jeżeli natomiast zależy Państwu na eleganckim wyglądzie bramy także od środka garażu, proponujemy zamówić bramę LPU 42 z powierzchnią Duragrain w wersji Premium. W tym wariancie wszystkie okucia, rolki i prowadnice malowane są w takim samym białoszarym kolorze jak płyta bramy od wewnątrz.

 

Zapraszamy serdecznie do naszych Salonów NEWA Hormann w Tychach, Będzinie, Jaworznie i Katowicach. Czekają tam na Państwa katalogi bram Duragrain i piękne wzorniki powierzchni.