Aluminiowe ogrodzenie odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających Użytkowników którym zależy na skutecznej ochronie posesji i ponadczasowej estetyce. Konstrukcja wykonana z aluminium daje gwarancję jakości i stabilności na lata. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty, Twoje ogrodzenie nie uleganie zniszczeniu pod wpływem promieni UV czy wilgoci, ponadto nie będzie wymagać cyklicznych zabiegów konserwacyjnych. Zastosowane połączenia w ogrodzeniach zagwarantują stabilną konstrukcję i brak deformacji.

Powiedz nam czego szukasz i jakie są Twoje oczekiwania względem ogrodzenia. Na pewno potrafimy je dopasować do charakteru Twojej zabudowy. Podpowiemy Ci funkcjonalne rozwiązania.

Ogrodzenie palisadowe – płot pionowy Kargul

Minimalistyczny, ponadczasowy design doskonale łączy się z klasyczną wyższą architekturą. Często ten rodzaj ogrodzenia jest wybierany przez naszych Klientów szukających bariery przed „nieproszonymi gośćmi”. Eliminuje możliwość swobodnego wspinania się i sforsowania płotu. Szeroka gama kolorów RAL umożliwi Ci idealne dopasowanie ogrodzenia do zabudowy domu.

Ogrodzenie żaluzjowe – Krużewniki

Ten typ ogrodzenia chroni Twoją prywatność, jednocześnie zapewniając doskonałą widoczność z wewnątrz posesji. Jeżeli myślisz o stworzeniu swojej kameralnej przestrzeni – to rozwiązanie sprawdzi się w 100 % . Solidna, zwarta konstrukcja gwarantuje nawet kilkudziesięcioletnią trwałość ogrodzenia. Idealne nasycenie barw z wzornika RAL daje Ci możliwość wybrania indywidualnego koloru swojego ogrodzenia.

Aluminiowe ogrodzenie poziome – Pawlak

To typ ogrodzenia ażurowego. Płot jest zbudowany z elementów poziomych o wybranej przez Klienta szerokości. Umożliwia dowolną konfigurację szczeliny między lamelami. Jeżeli na Twojej posesji dominują linie poziome – charakterystyczne dla obiektów parterowych z płaskim dachem, zastanów się na tym rozwiązaniem. Podobnie w przypadku – kiedy zechcesz podzielić się z otoczeniem widokiem swojego wypielęgnowanego ogrodu.

Bramy i furtki

Do każdego z proponowanych aluminiowych ogrodzeń proponujemy bramy i furtki. Co warto podkreślić aluminiowe bramy nie wymagają zastosowania tak mocnych siłowników jak ma to miejsce w przypadku bram stalowych. Dodawana do nich bezawaryjna automatyka ma kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o eksploatację i bezpieczeństwo użytkowania Twojej bramy. Jako napędy proponujemy – LinaMatic do bram przesuwnych lub napęd RotaMatic do skrzydłowych bram wjazdowych.

Na koniec…

Aluminiowa furtka ze słupkiem multimedialnym

Aluminiowa furtka ze słupkiem multimedialnym

 

 

Poszczególne przęsła, furtki oraz bramy skrzydłowe i przesuwne wykonujemy w technologii która pozwala tworzyć dowolne
układy wypełnień przy wykorzystaniu aluminiowych profili. Modułowa budowa systemów umożliwia mieszanie kolorów profili
w ramach jednego przęsła, furtki, bramy czy też innej konstrukcji aluminiowej.

Pozwoli to na stworzenie własnego, niepowtarzalnego ogrodzenia Twojej posesji
Odwiedź nasze Salony w Będzinie, Jaworznie, Tychach lub Katowicach.

Serdecznie Zapraszamy na naszą stronę Internetową