Szkło to elegancki materiał idealny do zastosowania w nowoczesnych mieszkaniach. Coraz częściej projektanci i Klienci stawiają na szklane drzwi jako uzupełnienie wystroju swoich domów i biur. Jeżeli szukasz ponadczasowej elegancji i nowoczesnego minimalizmu spójrz na szklane drzwi loftowe Hörmann. Harmonijne połączenie stali i szkła stworzy iluzję swobodnej przestrzeni Twoich wnętrz.

Zalety szklanych drzwi

Drzwi wewnętrzne stanowią coraz ważniejszy element wystroju naszego domu czy biura. Szklane – potrafią bardzo wiele – mogą doświetlić pomieszczenie, są odporne na wilgoć i pięknie modelują przestrzeń. Są wykonane z hartowanego, wzmocnionego szkła Charakteryzują się doskonałą twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Mają wysokie właściwości akustyczne i izolacyjne. Pomimo ciężaru sprawiają niezwykłe wrażenie lekkości.

Szklane drzwi loftowe Hörmann

 

 Drzwi loftowe to stosunkowo nowe rozwiązanie ale już zauważone przez projektantów i wymagających Klientów. Industrialny produkt ze stali i szkła oferujemy w zestawach o     maksymalnych wymiarach 5000 × 4000 mm! Nawet tak duże drzwi wyglądają bardzo elegancko i lekko dzięki wąskim profilom o szerokości zaledwie 76 mm (drzwi) i 20 mm   (przeszklenie stałe), oraz nawierzchniowym szczeblinom. Drzwi możesz  wyposażyć do wyboru w kątowe listwy przyszybowe lub listwę przyszybową typu Slim. Okucia do drzwi   oferujemy w kolorze RAL 9005 (czarny) lub dopasujemy ze stali nierdzewnej. Podstawą tego modnego wzornictwa są smukłe profile stalowe nadające konstrukcji wrażenie   lekkości,   oraz szklane tafle, które podkreślają elegancki charakter całości. Proponowane przez nas okucia z serii black edition stanowią  elegancki akcent szklanych drzwi.

Drzwi loft nadają industrialnym pomieszczeniom niepowtarzalny charakter. Sprawiają, że wnętrze staje się jasne i przestronne. Szklane wrota są wybierane do pomieszczeń ciemnych,  z małymi oknami lub do korytarzy i wiatrołapów – rozjaśniają każde z tych wnętrz przepuszczając światło.