Jeżeli jesteś Właścicielem sklepu w centrum handlowym, lotnisku  czy Starówce. Jeżeli oferujesz  wysokiej klasy produkty biżuterię czy elektronikę ,a może prowadzisz punkt gastronomiczny?
Szukasz estetycznych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo ekspozycji i sklepu  poza godzinami otwarcia?  Dla Ciebie firma Hörmann wprowadziła na rynek nową, wysokiej jakości bramę rolowaną ShopRoller SR z opcjonalnym wyposażeniem przeciwwłamaniowym. 

ShopRoller SR – estetyka, bezpieczeństwo i wygoda 

ShopRoller SR zapewnia bezpieczne zamknięcie sklepów oraz wydzielonych powierzchni w centrach handlowych, na stadionach lub w zakładach gastronomicznych. To zamkniecie o kompaktowej konstrukcji spełni Twoje najwyższe wymagania dotyczące atrakcyjnego, eleganckiego wzornictwa. Prowadnice i kurtyna są wykonane z eloksalowanego aluminium.  W zależności od Twoich potrzeb oferowane są cztery rodzaje segmentowych profili. Profile z otworami prostokątnymi lub okrągłymi są na tyle przejrzyste, że widzisz przez nie wnętrze sklepu, natomiast pełne profile zapewniają całkowite zasłonięcie otworu. Dolną część kurtyny z otworami możemy wyposażyć w pełne profile. Zabezpieczy to Twój  sklep przed przedostawaniem się zanieczyszczeń. W zależności od dostępnego miejsca i rodzaju ściany ShopRoller SR możemy montować przed lub za otworem, a nawet w samym otworze wejścia. 

Blokada przeciwwłamaniowa 

Dostępne w wersji standardowej zabezpieczenia przed wyciągnięciem kurtyny umieszczone w bocznych końcówkach pewnie utrzymują kratę w prowadnicy. W ten sposób zabezpieczają one kurtynę krat rolowanych przed próbami wypchnięcia jej z szyn prowadzących i działają przeciwwłamaniowo.

Bezpieczne zamknięcie

Zamykany dolny profil powoduje że kraty rolowane obsługiwane ręcznie mogą być bezpiecznie zablokowane za pomocą wkładki patentowej. Istnieje możliwość wyboru strony obsługi: od wewnątrz lub od zewnątrz. Alternatywnym zabezpieczeniem kraty jest przesuwny rygiel. Natomiast w bramach automatycznych podważeniu i podniesieniu kurtyny zapobiega napęd. Również w tych kratach dodatkowe bezpieczeństwo Twojego biznesu gwarantuje dolny profil zamykany na klucz i przesuwny rygiel.