Wymagania stawiane bramom garażowym są coraz większe. Chcemy, aby były solidne i trwałe. Mają zapobiegać ucieczce ciepła i zapewniać dobrą cyrkulację powietrza w garażu. Szybko się otwierać, a jednocześnie komponować z elewacją domu. Aby sprostać tym oczekiwaniom Firma Hörmann od lat wprowadza innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Jedną z propozycji na 2021 rok jest brama RenoMatic. Możesz ją teraz kupić w promocji.

Brama garażowa RenoMatic – charakterystyka

Jest zbudowana z pełnych segmentów o grubości 42 mm. Zapewnia komfort użytkowania, wysoką izolacyjność cieplną, dobrą stabilność i cichą pracę Dostępna jest w wielu wymiarach, co pozwala na jej zastosowanie niemal w każdym garażu. RenoMatic oferowana jest w dwóch rodzajach przetłoczeń powierzchni określanych symbolami L i M (large i medium)
Możesz ją nabyć w 6 kolorach na matowej powierzchni Planar, oraz UWAGA: NOWOŚĆ – w 8 nowoczesnych kolorach na powierzchni Duragrain. Jeżeli szukasz powierzchni drewnopodobnych – mamy dla Ciebie – Golden Oak, Dark Oak i Night Oak na powierzchni Decocolor.

Boczne drzwi do garażu RenoMatic

Do garażowej bramy segmentowej RenoMatic oferujemy również pasujące drzwi boczne z wąskich profili aluminiowych. Wypełnienie w drzwiach jest dopasowane do wzoru bramy oraz jej powierzchni i koloru. W ten sposób uzyskasz harmonijny wygląd bramy i drzwi bocznych zamontowanych obok siebie.

Komfort i szybkość otwierania z najnowszej generacji napędami Hormann

Wybór napędu do bramy RenoMatic zależy od Twoich oczekiwań. Najczęściej Klienci wybierają napędy: ProMatic lub SupraMaticE.

Prędkość otwierania bramy dla nowej generacji napędów ProMatic 4 wynosi maks. 20 cm/s, a dla napędu SupraMatic 4 – maks. 25 cm/s. Oba napędy są wyposażone w zintegrowane energooszczędne oświetlenie LED. W napędzie SupraMatic oświetlenie zapewnia 30 bądź 20, a w napędzie ProMatic 10 diod LED.

Zapamiętaj:

Tylko prawidłowo dobrana i zamontowana brama daje Ci pewność bezawaryjnego działania przez wiele lat. W NEWA Hormann korzystasz z bezpłatnego pomiaru i konsultacji na miejscu inwestycji.