Czarne okucia są ostatnio jednymi z najbardziej poszukiwanych elementów stolarki drzwiowej. Szukają ich Klienci wyposażający swoje domy i mieszkania. Wiąże się to z dużą ilością projektów architektonicznych, gdzie kolor czarny lub antracytowy jest używany do punktowego zdobienia stolarki wejściowej. Firma Hörmann również uwzględnia te trendy w swoim wzornictwie. Klasyczne kształty i głęboka czerń nadaje drzwiom elegancki, ponadczasowy charakter.

Okucia drzwiowe black edition w drzwiach zewnętrznych

Dla Klientów szukających czarnych elementów wykończeniowych Firma przygotowała okucia drzwiowe w wersji black edition. Malowane proszkowo okucia drzwiowe w poszukiwanym kolorze głębokiej, matowej czerni stanowią nowoczesny akcent i dają dodatkowe możliwości aranżacyjne. W pochwyt oraz klamki z okrągłą rozetą po stronie zewnętrznej i wewnętrznej, a także zawiasy w kolorze czarnym mogą być wyposażone wszystkie aluminiowe drzwi wejściowe firmy Hörmann, oraz stalowo-aluminiowe drzwi Thermo65.
Dodać należy, że w przypadku drzwi Thermo65 możemy zaoferować Klientom ramę przeszklenia ze stali nierdzewnej w wersji black edition z 3-szybowym przeszkleniem izolacyjnym (wzór 700)

Okucia drzwiowe black edition w drzwiach wewnętrznych

Okucia drzwi zewnętrznych mogą również tworzyć harmonijną całość z okuciami black edition przeznaczonymi do drzwi wewnątrz domu czy mieszkania. Warto zainteresować się tą propozycją ponieważ Pakiet black edition jest dostępny obecnie przy drzwiach przylgowych i bezprzylgowych. W skład pakietu wchodzą: klamki, zawiasy, blacha zaczepowa i czoło zamka magnetycznego